İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Alsancak Böcek İlaçlama Firması

alsancak böcek ilaçlama firması

Alsancak Böcek İlaçlama firmaları içinde yer alan Kontrol dezenfekiyon, haşere ilaçlama firması. Alsancak dezenfeksiyon ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Alsancakda gıda ve alkol ağırlıklı iş yerlerinin olması hem bu işletmeleri hem evleri, binaları, apartmanları böcek ve fare gibi haşereler için çekici kılıyor. Eğer bir tane hamam böceği, kalorifer böceği veya fare görürseniz bilin ki evinizde ve iş yerinizde devamı vardır. Kanalizasyon ve logarlardan gelen bu zararlı haşereler için mutlaka ev ve iş yerinizi ilaçlama yaptırmanız gerekir. Alsancak fare, hamam böceği, haşere  ilaçlama işini profesyonel olarak yapan Alsancak dezenfeksiyon, haşere ilaçlama firmaları/şirketleri ile iletişime geçiniz.

Alsancak Böcek İlaçlama

alsancak böcek ilaçlamaEv ve iş yerlerimizi istila eden fare, haşere ve böcekler taşıdıkları mikroplar ile sağlığımızı tehdit ederler. Dizanteri, tifo, veba ve ateşli hastalıklar başlıca bu haşerelerin bulaştırdığı hastalıklardır. Eğitimsiz kişilerce yapılacak bilinçsiz ilaçlama, çözüm üretmek bir yana sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. İlaçla hizmeti alacağınız firmalar/şirketler mutlaka ruhsatlı ve personeli sertifikalı olmalıdır. Kullandıkları ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır. Kontrol dezenfeksiyon, ilaçlama firması dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı normlarına uygun ilaçlar ve sertifikalı personeliyle profesyonel şekilde ilaçlama hizmeti vermektedir. Ev, apartman, iş yeri ilaçlama için gerekli tüm belgelere ve bilgiye sahiptir. Alsancakta ev, apartman ve iş yeri ilaçlama zorunluluğu bulunan işletmelere bu hizmeti uygun fiyatları etkin çözüm ile vermektedir.

Alsancak Fare İlaçlama

Alsancak Fare İlaçlama firması Kontrol dezenfeksiyon, haşere ilaçlama ile yaşam alanlarınızı işgal eden fare ve haşerelerden kurtulun. Lağım, çöplük gibi mikrop yuvası yerlerden yaşam alanlarımıza gelen fareler beraberlerinde bu mikropları da getirirler. Fareler bu hastalıkları sadece ısırma yolu ile değil idrar ve dışkılarını bıraktıkları ortamda solunum yoluyla da bulaştırır. Bu yüzden ilaçlamanın yanı sıra çok etkin temizlik yapmanız gerekir. İşletmelerinizi ve evlerinizi bu davetsiz zararlılarından korumak uzak tutmak için bizi arayın.

Alsancak Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

İlaçlama yaptığımız başlıca böcek, haşere ve fare türleri şöyledir.

İlaçlama hizmeti verdiğimiz açık kapalı mekanlar.

  • Ev, daire, konut ilaçlama
  • Apartman, bina ve site ilaçlama
  • Hastane, sağlık merkezi ilaçlama
  • Mağaza, ofis, büro ilaçlama
  • Spor salonu ilaçlama
  • Bar, restoran, fırın pastane ilaçlama

İlaçlama Fiyatlarımız

Kontrol dezenfeksiyon, haşere ilaçlama şirketi olarak Keşif Ücreti asla talep etmiyoruz. Uygun fiyata apartman, bina, site gibi ev ilaçlamaları için iletişime geçiniz.

İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)
10-100 m²200-250 TL300-400 m²320-480 TL
100-200 m²250-300 TL400-500 m²480-550
200-300 m²300-320 TL+500 m²İletişime Geçiniz
Alsancak Böcek İlaçlama Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?