İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir

Apartman ilaçlama fiyatları İzmir için, en iyi böcek ilaçlama hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. İzmir”de apartman ilaçlama fiyatları için bizden teklif alın. Havaların ısınması ile İzmir”de haşere/böcek sorunu da başlamaktadır. İzmir iklimi ve yoğun yerleşimi nedeniyle sık haşere şikayeti alan şehrimizdir. Yaz aylarının gelmesiyle apartman ilaçlama zamanı başlar.

İzmir ilaçlama firmaları bu dönemde yoğun olarak ev, daire, bina, site, apartman ilaçlama hizmeti vermektedir.  İzmir’de en uygun apartman ilaçlama fiyatları ile profesyonel ilaçlama hizmeti için bizi 0507 883 60 96 numaradan arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir – Haşere İlaçlama Şirketi

Kontrol haşere ilaçlama şirketi her yıl 200’ün üstünde bina, site, apartmana periyodik olarak profesyonel haşere/böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu sayı ilaçlama hizmetimizden memnun müşterilerimizin referansıyla her yıl artmaktadır. Fiyat/performans açısından profesyonel böcek ilaçlama hizmetini en ucuz ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Böylelikle apartman ilaçlama hizmetini,  düşük maliyetler ile etkin çözüme ulaştırıyoruz.

İzmir’de apartman ilaçlama fiyatları araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, ilaçlama hizmeti alacağınız kişi yada firmaları doğru analiz etmek. İzmir’de haşere ilaçlama hizmeti veren ruhsatlı firmalardan bu hizmeti alın. Yetkin olmayan kişilerin yapacağı ilaçlama kesinlikle sağlıklı olmayacaktır. En sağlıklı sonuçları almak için İzmir”de profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile iletişime geçiniz.

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir – Apartman İlaçlama Zamanı

İzmir”de çokça sorulan apartman ilaçlama zamanı hangi dönemdir? Bu sorunun cevabı görecelidir. Böcek, haşere, fare ilaçlaması 12 ay boyunca yapılması gereken bir uygulamalıdır. Ama yaz aylarının gelmesiyle yaşam alanlarımızda daha sık görmekteyiz. Bu dönemlerde ev, daire, bina, apartmanlarda haşerelere karşı genel ilaçlama yapılmaktadır. İzmir”de genel apartman ilaçlama zamanı ne zamandır sorusunun cevabı nisan ayı ve eylül ayı arasındaki dönemde yapılır.

Apartman ilaçlaması için randevu alan yönetici veya ilgili kişi apartman ilaçlama yazısı hazırlayıp ev sahiplerini bilgilendirmelidir. Hazırlayacağı apartman ilaçlama duyurusu bina girişine, asansöre herkesin görebileceği şekilde asılmalıdır. İlaçlama yapılacak gün ve saati, ilaçlama sonrası en az 3 gün ıslak temizlik yapılmayacağı konusunda bilgilendirmelidir.

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir

Yazın gelmesiyle başlayan apartman ilaçlama zamanı genel haşere ilaçlama fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. İzmir’de ev, daire, bina, site ve apartman ilaçlaması için bu numaradan 0507 883 60 96 iletişime geçip, detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Daire SayısıDaire Başı İlaçlama Ücreti
1 Daire200 TL
1-5 Daire80 TL
6-10 Daire60 TL
11-40 Daire50 TL
41 Daire ve Üstü40 TL

İzmir Apartman İlaçlama Hizmet Alanlarımız

İzmir belediyesine bağlı tüm merkezi ilçeler ve semtlerde apartman ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Yoğunlukla ev, daire, apartman ilaçlama hizmeti verdiğimiz yerleri aşağıda listeledik.

Karabağlar apartman ilaçlama
Gaziemir apartman ilaçlama
Hatay apartman ilaçlama
Yeşilyurt apartman ilaçlama
Güzelyalı apartman ilaçlama
Balçova apartman ilaçlama
Narlıdere apartman ilaçlama
Güzelbahçe apartman ilaçlama

Apartman İlaçlama Fiyatları İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?