İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Bornova Ev İlaçlama Şirketi

Bornova Ev İlaçlama

Bornova ev ilaçlama şirketi Kontrol Bornova’da bina, apartman dezenfeksiyon, böcek ilaçlama hizmetini uygun fiyat etkin çözüm anlayışı ile vermektedir. Bornova”da nüfus yoğunluğu ve ılıman iklimin etkisiyle evlerimizde böcek, pire, fare ve benzeri haşereleri sıkça görmekteyiz. Bu haşere sorunundan kurtulmak için Çoğu insan her yıl düzenli olarak ilaçlama firmalarına ev, apartman ilaçlama hizmeti almaktadır. Sağlığımız açısından önem arz eden bu İzmir dezenfeksiyon ve haşere ilaçlama uygulamaları yetkin olmayan kişiler tarafından yapılaması durumunda faydadan çok zararlı olacaktır. Tavsiyemiz ev, apartman, site ilaçlaması yaptıracağınız firmanın mutlaka gerekli belgelere sahip ve sertifikalı ilaçlama personeli olmasına dikkat etmeniz olacaktır.

Bornova Ev İlaçlama Firması

Bornova ev ilaçlama şirketi sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ile uzun yıllardan beri Bornova”da ilaçlama hizmeti vermektedir. Yıllardır profesyonel olarak ilaçlama hizmetini uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda sunan Kontrol ilaçlamaya 7/24 ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda ki böcek, haşere, fare sorunlarınızı etkin ilaçlama yöntemleri ve insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlar ile ortadan kaldırıyoruz. Birçok bulaşıcı hastalığın sebebi haşere ve fare ilaçlaması için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Ev, Apartman İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları ilaçlanacak alandaki böcek, haşere türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. İzmir böcek ilaçlama firması Kontrol haşere ilaçlama, keşif ücreti talep etmemektedir. Yaptığı tüm böcek, fare ilaçlama uygulamalarında %/100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir. Nisan ayı itibari ile yapılmaya başlanan 2020 yılı ev, apartman, site ilaçlama fiyat listesine aşağıdaki tabloda bakabilirsiniz.

Daire SayısıDaire Başı İlaçlama Ücreti
1 Daire200 TL
1-5 Daire100 TL
6-10 Daire60 TL
11-40 Daire50 TL
41 Daire ve Üstü40 TL

Bornova bina, apartman, site gibi toplu konut ilaçlamalarında merdiven sığınak gibi ortak alan ilaçlamaları için ücret talep etmiyoruz.

Bornova ev ilaçlama şirketi

Bornova Ev ilaçlama için merak edilenler

  • Ev ilaçlamada hangi ilaçlar kullanılır? İçerdikleri bir veya birden fazla aktif maddeler sayesinde zararlı kabul edilen bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmalar, hamam böceği, kene, karasinek, sivrisinek gibi böcekler, fare ve sıçan gibi kemirgenleri yok eden Biyosidal ilaçlar kullanılır. Kullanılan bu ilaçlar sağlık  bakanlığı onaylı olmalı aynı zamanda biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası olan yetkin personel tarafından uygulanır.
  • Ev ilaçlamada hangi yöntemler kullanılır? Böcek türüne ve yoğunluğuna göre jel, kokulu, kokusuz sıvı ilaçlama yöntemleri kullanılır. Havaların ısınması ile her yıl yapılan ev, bina, apartman ve site ilaçlamaları için genellikle kokusuz sıvı ilaçlama yöntemi uygulanır
  • Ev ilaçlaması ne kadar sürer? İlaçlama süresi yine böcek türüne, yoğunluğuna ve ilaçlama yöntemine bağlı olarak 10 ile 20 dakika sürer. Yıllık veya altı aylık periyodik olarak yapılan apartman bina gibi toplu konut ilaçlamalarında daha kısa sürede biter.
  • Ev ilaçlaması ne zaman yapılır? Nisan ayı itibari ile ev ilaçlamaları başlar. Kontrol ilaçlama firması apartman, bina, site, toplu konut böcek ilaçlamasını nisan ve ekim ayları arasında altı ayda bir yapılmasını tavsiye etmektedir.
  • Ev ilaçlama sonrası ne zaman temizlenir? İlaç sıkılan yerlere en az üç gün boyunca ıslak, nemli temizlik yapılmaması gerekir.
  • Ev ilaçlaması sonrası böcek görülmesi! Bir hafta boyunca özellikle ilaç sıkılan bölgelerde görülebilir, bunlar ilacın etkisi ile sırt üstü vaziyette ölü veya ölmek üzere olanlardır.
  • Ev ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir? Kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yapılan evi terk etmenize gerek yoktur. Kokulu ilaçlama yapılan eve en az 5 saat girilmemeli, girildikten sonra 2-3 saat havalandırılmalıdır.
  • Böcek ilaçlama etkisi ne kadar sürer? Kullanılan ilacın kalitesi ve ilaçlama personelinin yapacağı bilinçli ilaçlama sonrası 5-6 ay boyunca yapılan ilaçlamanın etkisi devam eder. 

Bornova Ev İlaçlama Hizmet Alanlarımız

Bornova belediyesi sınırları içinde Kontrol ilaçlama firmasının ev, apartman, bina, site, toplu konut dezenfeksiyon ve haşere ilaçlama hizmeti verdiği semt ve mahalleler.

Çiçekli Mahallesi
Doğanlar Mahallesi
Egemenlik Mahallesi
Eğridere Mahallesi
Ergene Mahallesi
Erzene Mahallesi
Evka 3 Mahallesi
Evka 4 Mahallesi
Gazi Osman Paşa Mahallesi
Gürpınar Mahallesi
Işıklar Mahallesi

İnönü Mahallesi
Karacaoğlan Mahallesi
Karaçam Mahallesi
Kavaklıdere Mahallesi
Kayadibi Mahallesi
Kazımdirik Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Kızılay Mahallesi
Koşukavak Mahallesi
Meriç Mahallesi
Merkez Mahallesi

Mevlana Mahallesi
Naldöken Mahallesi
Rafet Paşa Mahallesi
Tuna Mahallesi
Ümit Mahallesi
Yakaköy Mahallesi
Yeşilçam Mahallesi
Yeşilova Mahallesi
Yıldırım Beyazıt Mahallesi
Yunus Emre Mahallesi
Zafer Mahallesi

Bornova Ev İlaçlama Şirketi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?