İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Bostanlı Böcek İlaçlama

bostanlı böcek ilaçlama

Bostanlı böcek ilaçlama, dezenfeksiyon firması olarak bostanlıda ev, iş yeri, kalorifer böceği, pire, fare, hamam böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bostanlı dezenfeksiyon, haşere ilaçlama firmamız ev ve iş yerlerinizi, sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ve tecrübeli ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bostanlıda dezenfeksiyon ve her türlü böcek/haşere fare ilaçlama hizmeti için 7/24 ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Bostanlı Böcek İlaçlama

Ev ve iş yerlerimize yaşadıkları yerlerden türlü mikropları taşıyan böcek ve haşerelerle mücadele ciddi bir uygulamadır. İlaçlama hizmeti alacağınız bostanlı ilaçlama firmaları kesinlikle sağlık bakanlığı ruhsatlı olmasına önem göstermelisiniz. Aksi takdirde ev ve iş yerinizde böcek/haşere sorunu çözmek bir yana daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Haşereler taşıdıkları başlıca veba, tifüs, dizanteri, hepatit, mantar gibi hastalıklar ile sağlığınızı ciddi şekilde tehdit eder. Bunun için yasal belge ve sertifikalara sahip bostanlı dezenfeksiyon, haşere ilaçlama firmalarına ilaçlama yaptırınız.

Bostanlı Haşere ilaçlama Hizmetlerimiz

bostanlı böcek ilaçlama firması Bostanlı haşere ilaçlama konusunda en çok talep aldığımız hamam böceği, pire, fare, karınca, kalorifer böceği ilaçlama hizmetleridir. Kontrol dezenfeksiyon, böcek ilaçlama firması olarak bostanlıda haşere ilaçlama hizmetini, uygun fiyatlara etkin çözüm ilkesiyle sizlere sunuyoruz. Firmamız bostanlıda ev, daire, bina, apartman, site ilaçlama hizmetleri ve iş yeri ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Gıda sektöründeki işletmeler için iş yeri ilaçlama zorunluluğu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 28145 sayılı yasası ile belirlenmiştir.

Başlıca Dezenfeksiyon, Haşere İlaçlama Hizmetlerimiz

  • Ev, daire ilaçlaması ve dezenfeksiyonu
  • Site, apartman, bina, bahçe ilaçlaması ve dezenfeksiyonu
  • Restoran, lokanta, cafe, bar, ilaçlaması.
  • Fırın, pastane, pide salonu ilaçlaması.
  • Okul, kreş, Öğrenci yurdu ilaçlaması ve dezenfeksiyonu
  • Hastane, sağlık merkezi ilaçlaması.
  • Otel, pansiyon ilaçlaması ve dezenfeksiyonu
  • Mağaza, ofis, işletme ilaçlaması ve dezenfeksiyonu

Böcek Türleri

Bostanlı böcek ilaçlama firması olarak uygun fiyat etkin çözüm ile verdiğimiz başlıca böcek ilaçlama hizmetlerimiz.

Bostanlı Böcek İlaçlama Fiyatları

Bostanlı dezenfeksiyon ve haşere ilaçlama fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Kontrol Haşere ilaçlama şirketi olarak Keşif Ücreti asla talep etmiyoruz. Uygun fiyata apartman, bina, site gibi ilaçlamalar için iletişime geçiniz.

İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)
10-100 m²200-250 TL300-400 m²320-480 TL
100-200 m²250-300 TL400-500 m²480-550
200-300 m²300-320 TL+500 m²İletişime Geçiniz
Bostanlı Böcek İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?