İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir

dezenfeksiyon ilaçlaması izmir

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir firması, Kontrol ilaçlama dezenfekte ilaçlaması yaptığı ortamlarda mikrop, bakteri ve virüsleri yok eder. Bulaşıcı hastalıkları önlemek adına yapılan haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon ilaçlamasının önemini bugün tüm dünya acı bir şekilde tekrar öğreniyor. Kontrol dezenfekte ilaçlama şirketi profesyonel ekibi ile yaşam alanlarınızda ki virüs, mantar, bakteri gibi mikroorganizmaları yok eder.

İzmir İlaçlama ve Dezenfeksiyon/Dezenfekte Firması

Bugün dünyamız yüzyıllar önce veba salgını gibi korona virüs salgınıyla tehdit altında. Bu tür ölümcül bulaşıcı bakteri, mikrop ve virüslerden korunmanın en önemli yolu hijyen ve çevre temizliğidir. Özellikle temas yoluyla bulaşan bu mikrop ve virüsler için en etkili çözüm dezenfeksiyon ilaçlamasıdır. İzmir dezenfekte ilaçlama firmaları ve  belediyeler bu uygulamayı düzenli olarak yaptırmaktadır. Bu harcanan milyarlaca liranın dezenfeksiyon ilaçlamasının önemini net bir şekilde açıklıyor. İnsan sağlığı açısından dezenfektan ilaçlamasının başlıca faydaları.

 • Bakterilerin neden olduğu boğaz ağrısı, idrar yolları enfeksiyonları ile oluşacak hastalıkları önler.
 • Kuş gribi, domuz gribi ve corona virüs gibi bulaşıcı hastalıklara neden olan virüsleri yok eder.
 • Birçok cilt hastalığının sebebi mantarları yaşam alanlarınızdan temizler.

izmir dezenfeksiyon ilaçlama

Dezenfeksiyon İlaçlaması İzmir 

Bu soruya verilecek en net cevap iş yeri, fabrika, okul ve hastane gibi başlıca toplu yaşam alanları olarak söylenebilir. Bugün yaşadığımız korona virüs tehlikesini göz önüne alırsak birçok insanın temasta bulunacağı ortamlarda mutlaka dezenfeksiyon ilaçlaması periyodik olarak uygulanmalıdır. İzmir dezenfeksiyon firması sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile İzmir”de dezenfeksiyon ilaçlama hizmetini etkin olarak vermektedir. Aşağıda dezenfeksiyon ilaçlaması yaptığımız başlıca alanları görebilirsiniz.

 • Ev, daire, apartman, site dezenfeksiyonu 
 • Kreş, anaokulu, okul, öğrenci yurdu, eğitim kurumları dezenfeksiyon ilaçlama
 • Otobüs, minibüs vb toplu taşıma araçları dezenfekte ilaçlama
 • Otel, pansiyon, yurt gibi konaklama alanları dezenfeksiyon ilaçlama
 • Alışveriş mağazası ve iş merkezleri dezenfekte ilaçlaması
 • Gıda üretim ve satış yerleri dezenfeksiyon ilaçlama
 • Hastane ve sağlık kurumları dezenfeksiyon ilaçlaması
 • Fabrika, şirket, depolar, iş merkezleri vb işletmelerin dezenfeksiyonu
 • Restoran, lokanta ve yemek salonları dezenfeksiyon ilaçlama

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir İşlemi

izmir dezenfeksiyon ilaçlama firmasıNano gümüş iyon teknolojisi ile gümüş nano boyutlara indirgenmesi sayesinde virüs, bakteri mantarlar üzerinde tam etki sağlar. Sisleme yöntemiyle uygulandığı ortamdaki virüs ve bakterileri yok eder. Antibiyotiklere karşı direnç göstererek bağışıklık kazanan bakteri ve virüsler gümüşe karşı direnç gösterememektedir. Kontrol ilaçlama firması İzmir”de dezenfeksiyon ilaçlamalarında sisleme yöntemi ile en iyi sonucu almaktadır. Firmamızın kullandığı nano gümüş iyon teknolojisi ile geliştirilen dezenfektanlar (who) dünya sağlık örgütünün 80 ppm olarak belirlediği değerlerdedir. Kullandığımız nano gümüş dezenfektanlar insanlara, evcil hayvanlar ve bitkilere zarar vermemektedir.

İzmir”de yaşam ve çalışma alanlarınız başta olmak üzere, tüm açık ve kapalı ortamların etkin dezenfeksiyon ilaçlaması için bizimle iletişime geçiniz.

İzmir Dezenfeksiyon İlaçlama Hizmeti

dezenfekte uygulaması ilaç

 

Dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı Huwa-san TR50 Dezenfektan ilacı ile virüs ve bakterilere kalıcı çözümler sunuyoruz. Kullandığımız Belçika’da üretilen dezenfeksiyon ilaçlama ürünü Huwa-san Tr50 uygulandığı tüm yüzeylerde yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlar. Dezenfekte ilaçlama için kullandığımız Huwa-san Tr50, aktif oksijen bazlı kolloid gümüş ile stabilize edilmiş hidrojen peroksit içerir. Belçika’da ISO 9001:2000 ve ISO 14001:2004 kalite yönetim sistemi normlarında üretilmektedir. Dezenfekte uygulaması yapılan ortamda renk, koku bırakmaz, insan sağlığına ve çevreye zararlı değildir. Sırt ve el pompaları, ulv cihazları ile spreyleme yöntemi ile uygulandığı ortamlarda etkin dezenfekte sağlar.

 

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir’de Yaptığımız Yerler

İzmir’de ev, apartman, site, iş yeri, şirket, fabrika dezenfekte ilaçlama firması olarak hizmet verdiğimiz başlıca ilçe ve semtlerimiz.

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir

Dezenfeksiyon İlaçlama İzmir” hakkında 2 yorum

  1. Merhaba Salih bey, İzmir’de ev apartman dezenfekte/dezenfeksiyon ilaçlama hizmeti veriyoruz. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?