İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

ev dezenfekte şirketi izmir

Ev dezenfekte İzmir şirketi bulaşıcı hastalık riski taşıyan virüs, bakteri, parazit gibi mikroorganizmaları özel üretim dezenfektanlarla ev dezenfekte hizmetini vermektedir. Yaşam alanlarını virüs ve bakterilerden tamamen arındırmak için dezenfeksiyon uygulaması gelir. Genel amaçlı temizlik maddelerinin bu virüs ve bakterilere etkisi yeterli değildir. Kontrol ilaçlama ilaçlama dünya sağlık örgütü onaylı dezenfektanlar ile evlerinizdeki bu virüs ve bakterileri dezenfekte işlemi ile temizliyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (covid-19) dezenfekte işlemi için bizimle 0507 883 60 96 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

İzmir dezenfeksiyon firmaları içinde Kontrol ilaçlama firması yapmış olduğu dezenfeksiyon ve ilaçlama uygulamalarında en iyi sonuçları almaktadır. Bunun en iyi örneği yıllardır ilaçlama ve dezenfekte hizmeti verdiğimiz resmi ve özel kurumlardır. Sağlıktan sanayi üretimi yapan fabrikalara, gıda sektöründe hizmet veren birçok kuruma dezenfekte ve ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde yaşam alanlarınızın da en iyi ilaçlama, dezenfekte işlemi için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle koronavirüs (covid-19) dezenfekte işlemi için danışma ve uygulama hizmeti için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Ev Dezenfekte Şirketi İzmir

Ev Dezenfekte İzmir Hizmetlerimiz

İzmir ev, daire, bina, apartman ve site gibi yaşam alanlarına en etkin dezenfekte ve ilaçlama hizmetini veriyoruz. Coronavirüs (covid-19) salgını ülkemizde göründüğü andan itibaren İzmir’de yoğun olarak birçok ev, daire, apartman ve firmaya periyodik olarak dezenfeksiyon hizmetini veriyoruz. Yapmış olduğumuz dezenfeksiyon uygulamalarında, içeriğinde hidrojen peroksit ve nano gümüş teknolojisi ile üretilmiş dezenfektanlar kullanmaktayız. Doğru dezenfekte uygulama yöntemi ve kaliteli dezenfektan kullanıldığında virüs ve bakterilere karşı en etkili sonucu alıyoruz.

Firma olarak en önemli tavsiyemiz ev, apartman dezenfekte yapılırken haşere ilaçlamasının da yapılmasıdır. Bunun başlıca nedeni haşereler vektör yani taşıyıcıdır. Bilinen birçok bulaşıcı hastalık salgının nedeni olan virüs ve bakteriler haşereler aracılığıyla yayılmıştır. Veba virüsü pire ile tifüs bakterisi ise bit ile dünyaya yayılmış, milyonlarca insanın ölümüne neden olmuştur. Havaların ısınmasıyla böcek ilaçlama işleminin yapılması coronavirüs (covid-19) salgını için yapılacak dezenfeksiyon için daha etkili olacaktır.

Ev Dezenfekte Yöntemleri

İzmir”de ev dezenfeksiyonu hizmetlerimizde genel olarak yüksek düzey dezenfeksiyon uygulaması yapmaktayız. Bu sayede virüs ve bakterilere karşı kesin çözüm sağlıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfektanlar ile sadece yüzeylere uyguladığımız işlem ile insanları rahatsız edecek koşulları en aza indiriyoruz. İzmir’de ev dezenfeksiyonu için en iyi dezenfeksiyon yöntemi yüzey dezenfeksiyonudur. Pulverizatör ile virüs ve bakteri bulaşabilecek yüzeylere uygulanan yüzey dezenfeksiyonu ile kısa sürede etkili sonuç alınmaktadır. İçeriğinde hidrojen peroksit ve gümüş tanecikleri bulunan dezenfektanlar, kapalı alanlarda uygulandığında cilt ve gözde yanma ile hafif kuru öksürüğe neden olmaktadır.

İnsanları rahatsız eden bu durumu ortadan kaldırmak için en iyi ev dezenfekte yöntemi, yüzey dezenfeksiyonu yöntemidir. Zaten korona virüs uzun süre havada asılı kalamadığı için ev, ofis dezenfeksiyonu için ortam dezenfeksiyonu yapmaya gerek yoktur. Ortam dezenfeksiyonu uygulaması uzun süre havada asılı kalan mikroorganizmalar için ve insan trafiğinin az olduğu depolarda tercih edilmelidir.

ev dezenfekte izmir fiyatları

İzmir Ev Dezenfektesi Hizmet Alanlarımız

Ev dezenfekte Kontrol ilaçlama merkez ilçe ve semtlerimizde en uygun fiyatlar ile yaşam alanlarınızı virüs ve bakterilerden temizleyecektir. İzmir”de ev, apartman dezenfeksiyonu hizmeti verdiğimiz başlıca ilçe ve semtleri aşağıda sıraladık.

Karşıyaka ev dezenfeksiyonu
Bornova ev dezenfeksiyonu
Bayraklı ev dezenfeksiyonu
Buca ev dezenfeksiyonu
Bostanlı ev dezenfeksiyonu
Çiğli ev dezenfeksiyonu

Alsancak ev dezenfeksiyonu
Karabağlar ev dezenfeksiyonu
Gaziemir ev dezenfeksiyonu
Konak ev dezenfeksiyonu
Yeşilyurt ev dezenfeksiyonu
Güzelbahçe ev dezenfeksiyonu

Korona virüs için ev dezenfeksiyonu yaptırmak için mutlaka İzmir dezenfeksiyon firmaları ile iletişime geçiniz. Ev dezenfekte şirketi arıyorsanız İzmir’de profesyonel olarak bu hizmeti veriyoruz. Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki yazılarımızı okumanızı tavsiye eder, herkese sağlıklı günler dileriz.

BİZİ ARAYIN 0507 883 60 96İzmir dezenfeksiyon hizmeti hakkında bilgiler

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir

İşyeri dezenfekte İzmir

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?