İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Fare ilaçlama İzmir

Fare ilaçlama İzmir

Fare ilaçlama İzmir firması Kontrol ilaçlama, uygun fiyat garanti çözüm uygulamaları ile hizmetinizdedir. Öz Kontrol ilaçlama firması sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar, etkin ilaçlama yöntemleri ile ev ve iş yerinizdeki fare sorununuzu çözüme kavuşturuyor. Ev veya iş yerinizde fare ile mücadele işini mutlaka yetkin profesyonel fare ilaçlama firmalarına yaptırmalısınız. Eğitimsiz ve bilinçsiz kişilerin yapacağı her ilaçlama fare ve haşerelerden çok insan ve evcil hayvanlar için tehlike arz edecektir. İlaçlama fiyatları ilaçlanacak alana, fare türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterir. İlaçlama fiyatı ücretsiz keşif yapan personel tarafından belirlenir.

Fare İlaçlama Hizmetleri

Memeli hayvan sınıfından olan fareler yiyecek ve güvenli bir yuva olarak gördükleri ev ve iş yerlerimizi sıkça ziyaret eder. Bu davetsiz misafirler bizler için sadece tiksinti uyandırmakla kalmaz aynı zamanda sağlığımız için ciddi tehlike oluşturur. Yaşam alanlarımızda en çok karşılaştığımız fındık, çatı ve lağım faresi türleri farklı bulaşıcı hastalıklar taşırlar. Bu farklı fare türleri için de farklı ilaçlama yöntemleri ve ilaçlar kullanılmalıdır. Ev veya iş yerinizde fare gördüğünüzde ilaçlama firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Başlıca hizmetlerimiz

  • Ev, daire ilaçlama
  • Kafeterya, fırın, iş yeri ilaçlama
  • Okul, anaokulu, yurt ilaçlama
  • Fabrika, depo, ofis, büro ilaçlama
  • Hastane, sağlık merkezi ilaçlama
  • Otel, pansiyon ilaçlama

Fare İlaçlama – Bulaştırdığı Hastalıklar

Fareler mobilyalar, elbiseler, elektrik kablolarını kemirerek verdikleri maddi zararlardan daha çok taşıdıkları ölümcül olabilecek virüslerle çok daha tehlikelidirler. Başlıca taşıdıkları hastalık ve virüsler sırasıyla şöyledir.

Hıyarcıklı Veba : Kara ölüm adıyla da bilinen bu hastalık farelerin üstünde gelen pireler yoluyla bulaşır. Avrupa nüfus yapısını değiştiren büyük veba salgını gemilerle Asya”dan fareler ile Avrupa”ya gelmiştir. Farelerin eşyalara, yiyeceklere temas etmesiyle bu hastalık mikrobu insanlara ve diğer canlılara bulaşır.

Hantavirüs : Fareler bu virüsün taşıyıcısıdır. Dışkı ve idrarları bu virüsün yayılmasına neden olur. Kutu içecekler ve ambalajlı yiyecekler depolandıkları yerlerde eğer fare mücadelesi yapılmıyor ise tehlike saçar. Farelerin bu dışkı ve idrarlarının solunması yoluyla bulaşır. Kanamalı ateş, böbrek yetmezliği, baş ve kas ağrıları başlıca belirtileridir.

Leptospiroz : Farelerin dışkı ve idrarı ile doğrudan temas ile veya fare kalıntılarının bulaştığı göl, havuz, kanal suyu gibi kaynaklardan bulaşır. Ateş, sarılık, kanama ve ağır böbrek yetmezliğine sebep olur.

Fare İlaçlama Yöntemleri

İstasyon yöntemi en çok tercih edilen etkili yöntemdir. Yağmurdan ve diğer hedefte olmayan canlıların etkilenmesini önler, içine konulan ilaçlar ile oldukça etkili sonuç alınır.

Pellet serpme yöntemi daha çok kapalı alanlarda uygulanır. Çekici özelliği ile fareler için çok etkili bir ilaçlama yöntemidir.

Pasta ilaç yöntemi istasyon bırakılamayacak dar ve girintili alanlara, farelerin gezdiği güzergahlara bırakılan ilaçlardır.

 

Fare ilaçlama İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?