İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Hamam Böceği İlaçlama İzmir Firması

hamam böceği ilaçlama izmir

Hamam Böceği İlaçlama firması Kontrol haşere ilaçlama, İzmir’de ev iş yerlerinizde hamam böceği ilaçlama hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan hamam böceklerinden kurtulmak oldukça zordur. Güçlü bir sürü davranışı sergileyen hamam böcekleri birbirleriyle dayanışma içinde yaşarlar. Yuva yaptıkları evlerimize çok çabuk adapte olup hızla ürerler. Pire ve kene gibi böceklerden farklı olarak mikropları mekanik olarak bizlere bulaştırırlar. Başta gıda sektöründeki iş yerleri, restoran, fırın, pastane gibi işletmeler ve evlerimiz hamam böcekleri için eşsiz bir yuvadır. Evinizde veya iş yerinizde hamam böceği sorununu Kontrol haşere ilaçlama firması uygun fiyatlar ile kesin çözüme kavuşturacaktır.

Hamam Böceği İlaçlama İzmir

İzmir”de hamam böceği ilaçlama konusunda firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ve deneyimli kadrosuyla her zaman hizmetinizdedir. Evlerimizde banyo ve mutfaklarımızı yuva yapmalarının başlıca nedeni, hem nemli ortam hem gıdalarımızı paylaşmalarıdır. Mutfak lavabolarından, tuvalet, banyo, balkon giderlerinden, elektrik ve kalorifer tesisatından evlerimize sızarak mikropları yaşam alanlarımıza getirirler. Hamam böceklerinden kurtulmak için İzmir böcek ilaçlama firmaları/şirketleri ile iletişime geçmelisiniz. Zamanında müdahale edilmez ise hamam böceklerinden kurtulmak daha uzun bir sürece ve daha maliyetli olacaktır.

Hamam Böceği İlaçlama Hakkında Bilgi

Hamam böcekleri çok çabuk üreyen ve dayanışmaya önem veren sürü davranışıyla yaşarlar. Radyasyona bile karşı çok büyük direnç gösterirler. Birçok ilaca karşıda bağışıklık geliştirirler. Aradıkları yiyecek, uygun ısı ve nemli ortamı mutfak ve banyolarımızda bulurlar. Hamam böceği yuvasını mutfak ve banyolarımızda çatlaklara, mutfak banyo dolaplarına, lavabo ve tezgah altlarına, elektrik tesisatında, buzdolabı, çamaşır makine arkasına yaparlar. İlkbahar aylarında kuluçka zamanı gelen hamam böcekleri yiyeceğin olduğu evlerimize yuva yaparlar. Bunun için mart, nisan, mayıs ve haziran aylarında ev ilaçlaması, bina ilaçlaması, apartman ilaçlaması yapılmalıdır.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları ilaçlanacak alana ve böcek yoğunluğuna göre farklılık gösterir. İlaçlama yapılacak yerde ücretsiz keşiften sonra kullanılacak ilaca ve yönteme göre fiyat belirlenir.

Hamam Böceği Türleri

İzmir’de farklı hamam böceği türleri görülür. Bu hamam böceği türlerine ve yoğunluğuna göre farklı müdahale edilmelidir.

doğu hamam böceği Doğu Hamam Böceği: Ülkemizde ve yaşadığımız şehir İzmir”de en yaygın hamam böceği türlerindendir. Görünüşü itibari ile karafatma böceği ile karıştırılır. Son derece pis kokuya sahiptir, tehlike hissettiğinde bu kötü kokusunu salgılar. Yaşadığı lağımlardan çeşitli mikropları ev ve iş yerlerimize taşırlar. Sağlık açısından büyük risk teşkil ederler. İzmir”de ruhsatlı ve deneyimli ilaçlama firmalarından destek alınmalı, ilaçlama yaptırılmalıdır.

kalorifer böceği Kakalak böceği: Daha çok kalorifer böceği olarak bilinen bu böcekler güçlü yapıları ile birçok ortamda rahatlıkla yaşayabilirler. Ev ve iş yerlerimizde bu böceklerden kurtulmak için mutlaka ilaçlama firmasından profesyonel destek alınmalıdır. Sağlığımız için çok tehlike arz ederler, verem, astım, dizanteri ve gıda zehirlenmesine neden olurlar. Ev, iş yeri ilaçlaması yapılmalıdır.

alman hamam böceği ilaçlamaAlman Hamam Böceği: Daha çok gıda işletmeleri, depolar, restoranlarda görülen bu böcekler çok hızlı ürerler. Öyle ki bir çift alman hamam böceği bir yıl içinde 30 milyonun üstüne çıkabilirler. Bu yüzden gıda sektöründeki işletmelere periyodik olarak aylık ilaçlama yaptırma zorunluluğu vardır. Restoran, fırın, cafe ve gıda deposu, sağlık kurumları gibi birçok işletme ilaçlama firmasından alacağı ek-1 belgesini bulundurmak zorundadır.

amerikan hamam böceği ilaçlamaAmerikan Hamam Böceği: Hamam böcekleri arasında en iri hamam böceği türüdür. Kanalizasyonlardan yaşam alanlarımıza çeşitli mikropları taşırlar. Sağlığımız için bu hamam böceği türü içinde ilaçlama şarttır.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

İzmir İlaçlama firmaları/şirketleri hamam böceği ilaçlamasını genel olarak, kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile çözerler. Bu yöntemi belirleyecek kişi yine ilaçlamayı yapacak personeldir. Böcek ilaçlamasını yaptıracağınız firma ve personel yasal belge ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hamam böceği ve diğer haşereler için mücadele sadece ilaçlama ile bitmiyor. En etkin sonucu almak için ilaçlama öncesi ve sonrası neler yapılmalı, böcekleri yaşam alanlarımızdan uzak tutmak için neler yapmalıyız? Bunu çok sorulan soru başlıkları ile inceleyip, nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrenelim.

Hamam böceği nasıl yok edilir?

Bu konuda insanların çok ilginç çözüm arayışları olduğuna şahit oluyoruz. Hamam böceği duası ile böcekleri yaşam alanlarına gelmemesini sağlamayı düşünenler var. Hangi böcek olursa olsun ilaçlama yapmak şart, ve bu ilaçlamayı yetkili firma ve şirketlerin yapması lazım.

Hamam böceği zararları?

Genelde kanalizasyonlardan gelen hamam böcekleri birçok mikrobu doğrudan evimize iş yerimize yani bizlere getirir. Yiyecek içecek yoluyla bu mikroplar doğrudan bizleri etkiler.

Hamam böceği hangi hastalıkları bulaştırır?

Hamam böcekleri başlıca dizanteri, verem, hepatit, mantar hastalıkları, gıda zehirlenmesi, astım, alerjik mikropları insanlara gıda yoluyla bulaştırır.

Hamam böceği evde neden olur?

Yiyeceklerinizi paylaşmak, yaşamaları için elverişli nemli ve ısı ortamı için. Böcekler güvenli ve rahat üremek için en uygun ortamı ve yiyeceği arar, oraya yuva yaparlar.

Hamam böceği nereden gelir?

Mutfak lavaboları, banyo giderleri ve havalandırmasından, balkon giderlerinden, açık kapı pencereden gelirler. Yaptığımız alışverişlerde ambalajların içinde kendi elimizle de evimize getiririz. Hamam böcekleri yumurta keselerini ambalajlara bırakabilirler.

Hamam böceği evden nasıl uzaklaştırılır?

Evlerimizi böceklerden uzak tutmak istiyorsak mümkün olduğu kadar temiz ve kuru ortamı sağlamalıyız. Balkon giderleri, banyo tuvalet giderleri, mutfak lavabolarının kapakları olmalı. Temizlik yaparken klorak veya limon içerikli temizlik malzemeleri kullanmak faydalı olacaktır. Kapı, pencere, banyolardaki havalandırma kısımları sineklik tarzı materyaller ile yalıtım sağlanmalı. Mutlaka ilaçlama yapılması gerekir.

Hamam Böceği İlaçlama İzmir Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?