İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Hatay Böcek İlaçlama

izmir hatay böcek ilaçlama

İzmir Hatay Böcek İlaçlama firması Kontrol haşere ilaçlama ilgili yasalara uygun ruhsat ve belgelere sahiptir. Yaşam alanlarımızın davetsiz misafiri haşere ve kemirgenler, bizleri hem huzursuz ederler hemde sağlığımızı tehdit ederler. Taşıdıkları mikropları ev ve iş yerlerimiz gibi yaşam alanlarımıza getiren haşereleri sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla yok ediyoruz.

Haşere ve fare ısırığı sağlığımız için tehlikeli sonuçlar yaratabilir. Böylesi durumlarda en yakın sağlık birimine gidilmelidir. Çünkü fare ve haşere türleri birçok hastalığın mikroplarını taşımaktadır. Kontrol Haşere ilaçlama şirketi her türlü haşere ve kemirgenle mücadele etmektedir.

Hatay Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Kontrol Haşere İlaçlama firması olarak başlıca ilaçlama hizmeti verdiğimiz kapalı ve açık alanlar.

  • Ev, daire, bahçe ilaçlama.
  • Site, apartman, bina ilaçlama.
  • Restoran, lokanta, cafe, bar, ilaçlama.
  • Fırın, pastane, pide salonu ilaçlama.
  • Okul, anaokulu, kreş, Öğrenci yurdu ilaçlama.
  • Hastane, sağlık merkezi ilaçlama.
  • Otel, pansiyon, iş hanı ilaçlama.
  • Fabrika, otopark, alışveriş merkezi, mağaza, ofis vb işletme ilaçlama.

İlaçlama Yöntemleri

İzmir Hatay haşere ilaçlama uygulamalarımızda başvurduğumuz başlıca ilaçlama yöntemlerimiz.

Kokusuz sıvı ilaçlama

Genellikle ev, bina, apartman site, hastane okul ve gıda işletmelerinde sıkça kullanılan ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçlama yöntemi ile ilaçlanan mekanı terk etmeye veya kapalı tutmaya gerek yoktur.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama uygulaması genel olarak hamam böceği, alman hamam böceği, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, karınca, karafatma gibi böcekler üzerinde etkili olan bir ilaçlama yöntemidir.

Fare İstasyonu

Lağım faresi, çatı faresi ya da fındık faresi  ilaçlaması için istasyonlar kullanılır.  İstasyon fare ilaçlarının açıkta olmasını engeller. Özellikle açık alanlarda hava şartları nedeniyle tabletin yok olmasını, ayrıca kedi, köpek, kuş gibi hayvanların ilacı yemesini engeller.

İzmir Hatay Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir Hatay böcek ilaçlama hizmetini kapalı açık tüm alanlarda etkin çözüm ve uygun fiyat garantisi ile uyguluyoruz. Başlıca ilaçlama hizmetlerimiz; ev, villa, apartman, site, otel, pansiyon, park bahçe, iş yeri, iş hanı, cafe, bar, restoran, fırın, pastane, lokanta, fabrika, kreş, okul, anaokulu, hastane ve sağlık merkezi, gemi, avm ve otopark ilaçlamaları yapıyoruz.

Böcek ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, böcek türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Hatay böcek ilaçlama fiyatlarımızı aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)
10-100 m²200-250 TL300-400 m²320-480 TL
100-200 m²250-280 TL400-500 m²480-550
200-300 m²280-320 TL+500 m²İletişime Geçiniz
Hatay Böcek İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?