İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

İzmir Apartman İlaçlama Firması

İzmir Apartman İlaçlama Firması

İzmir apartman ilaçlama servisimiz, Kontrol Haşere İlaçlama firması bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri ile apartmanlarda böceklere karşı etkili çözümler üreten güvenilir bir ilaçlama servisidir. Yetkin ilaçlama ekibimizle gerçekleştirmiş olduğumuz apartman ilaçlama işlemlerimiz ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşarak, yaşam alanlarınızı haşere ve böceklerden koruyoruz. İzmir’de haşere ilaçlaması hizmetlerimizden garanti ilaçlama sonuçlar ile ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir Apartman İlaçlama Şirketi

İzmir haşere ilaçlama firması ev, daire, bina, site, apartman ilaçlama hizmetiyle yaşam alanlarınızı böceklere karşı güven altına alıyor. Sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararsız ilaçlar ile evlerinizde böceklere karşı etkin sonuçlar üretiyoruz. İzmir’de yaşam alanlarınızı böceklere karşı belli periyotlarla haşere ilaçlaması yaptırmanızı öneriyoruz. Apartman ilaçlama firmamız periyodik ilaçlama uygulamasıyla en iyi ve kalıcı sonuçları almaktadır.

İzmir Apartman İlaçlama Fiyatları

Ev, daire, bina, apartman ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alana kullanılacak ilaç ve ilaçlama yöntemine göre firmamız tarafından belirlenmektedir. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Standart ev, daire ve apartman ilaçlama fiyatları listemizi aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Daire SayısıDaire Başı İlaçlama Ücreti
1 Daire200 TL
1-5 Daire80 TL
6-10 Daire60 TL
11-40 Daire50 TL
41 Daire ve Üstü40 TL

İzmir Apartman, Ev Dezenfeksiyonu

İzmir ev dezenfekte şirketi olarak ev, daire ve apartman dezenfeksiyonu hizmetini ithal dezenfektanlarla virüslere karşı koruma altına alıyoruz. Korona virüs salgını ile İzmir’de yoğun olarak dezenfeksiyon uygulaması yapılmaya başlandı. İzmir dezenfeksiyon firmaları arasında Kontrol ilaçlama uzman ekibiyle ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu ve fabrika dezenfeksiyonu hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Korona virüs için İzmir dezenfeksiyon firması arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Sertifikalı personelimizle yaşam alanlarınızda etkin virüs temizliği için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Apartman İlaçlama Hizmetlerimiz

Yoğun nüfusu, nemli ve sıcak akdeniz iklimi, sahil kenti olması sebebiyle İzmir’de böcek ilaçlama hizmeti çok önemlidir. Özellikle toplu yaşam alanları bina, site, apartman ilaçlaması sağlığımız açısından büyük önem arz etmektedir. Apartman ilaçlama hizmetini mutlaka konusunda yetkin, eğitimli ve belgeli İzmir ilaçlama firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Kontrol İlaçlama firması olarak profesyonel apartman ilaçlaması hizmeti verdiğimiz İzmir ilçe ve semtlerini aşağıda listeledik.

Karşıyaka apartman ilaçlama
Bostanlı apartman ilaçlama
Çiğli apartman ilaçlama
Menemen apartman ilaçlama
Bornova apartman ilaçlama
Bayraklı apartman ilaçlama
Alsancak apartman ilaçlama
Buca apartman ilaçlama
Karabağlar apartman ilaçlama
Gaziemir apartman ilaçlama
Hatay apartman ilaçlama
Yeşilyurt apartman ilaçlama
Balçova apartman ilaçlama
Narlıdere apartman ilaçlama
Güzelbahçe apartman ilaçlama

İzmir Apartman İlaçlama Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?