İzmir Böcek İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlama Firması

İzmir Böcek İlaçlama, dezenfeksiyon Firması İzmirde ev, bina, apartman, site, işyeri, ilaçlama hizmetini, uygun fiyat etkin çözüm garantisiyle sunmaktadır. Kontrol Dezenfeksiyon ilaçlama firması olarak, Böcek İlaçlama Hizmeti ile 7/24 tüm yaşam alanlarınızı zararlı böceklerden koruyoruz. Mikrop, bakteri, mantar ve virüsleri yaşam alanlarınızdan yok etmek için dezenfekte ilaçlama şirketi kontrol ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Titiz çalışma, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlar ile tüm haşerelere kesin çözüm. Ücretsiz keşif ve bilgi almak için bizi arayın.

İzmir Böcek İlaçlama Firması/Şirketi

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVİD-19) için ithal dezenfektanlar ve uzman personel ile Kontrol hizmetinizde. Dezenfekte edilecek ortamları dünya sağlık örgütü onaylı, en güncel dezenfektanlar kullanarak virüslerden temizliyoruz. Yaşam ve çalışma alanlarınızı dezenfekte etmek, sağlık bakanlığı ve tse belgeli Kontrol ilaçlama, dezenfekte uygulamasıyla etkin çözüm sunuyor. Sağlık bakanımızın açıkladığı en çok koronavirüs vakası görülen ikinci şehir İzmir’de dezenfeksiyon uygulaması en önemli tedbirlerdendir. Her ne kadar sosyal hayattan kendimizi izole etmeye çalışsak da evlerimiz ve iş yerlerimizdeki ortak alanlar büyük risk taşıyor. Ortak yaşam ve çalışma alanlarını periyodik olarak mutlaka dezenfekte etmeliyiz. Kontrol ilaçlama, dezenfeksiyon sirketi İzmir’de dezenfekte ilaçlama hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Kontrol ilaçlamanın İzmir’de dezenfekte uygulamalarını aşağıda sıraladık.

ev dezenfekte şirketi izmir

İzmir Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarımıza bulaşıcı hastalıkları taşıyan böcekler ile mücadele etmek kolay değildir. Bu yüzden eğitimsiz ve sertifikasız kişilerin böceklerle mücadele etmesi daha büyük sorunlara yol açacağı için profesyonel yardım alınması gerekir. kontrol böcek ilaçlama firması olarak İzmir dezenfeksiyon, böcek ilaçlama hizmetini sizlere profesyonel olarak veriyor yaşam alanlarınızı böceklerden koruyoruz.

Ev veya iş yerinde böcek gören insanlar, evlerinden ya da iş yerlerindeki böceklerden kurtulmak için farklı ilaçlar ve yöntemlere başvuruyor. Sonuç olarak böceklerden kurtulmak yerine böcek sayısının daha da artmasına neden oluyor. Bu aşamadan sonra böceklerden kurtulmak başlangıca göre daha da zorlaşacaktır.

İzmir dezenfeksiyon, böcek ilaçlama, yetkin olmayan kişiler tarafından rastgele ilaçlar kullanarak yapıldığı zaman böceklerin önce azalacak, daha sonra aşırı bir şekilde artış gösterecektir. Bunun nedeni, kullanılan ilaçların uygun olmaması veya böceklerin bu ilaçlara bağışıklık kazanmış olmasıdır. Böcekler öldüğü zaman yumurtalar bundan etkilenmez hatta bağışıklık kazanır. İlk zaman azalan böcek sayısı, yumurtalardan çıkan böcekler bir anda çoğalır ve mücadele etmek daha da zorlaşır. Bu yüzden böcek ilaçlama için profesyonel hizmet alınması gerekir. Aksi takdirde burada anlattığımız gibi bir takım olumsuzlukların yaşanması, kaçınılmazdır.

izmir böcek ilaçlama

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir dezenfeksiyon hizmeti ve böcek ilaçlama hizmetini kapalı açık tüm alanlara çözüm odaklı ve uygun fiyat garantisi ile veriyoruz. Başlıca nerelere ilaçlama hizmeti veriyoruz; ev, villa, yazlık, apartman, site, otel, pansiyon, park bahçe, iş yeri, iş hanı, cafe restoran, fırın pastane, lokanta, fabrika, kreş, okul, hastane ve sağlık merkezi, gemi, avm ve otopark ilaçlamaları yapıyoruz.

Böcek ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, böcek türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterir. İzmir içi böcek ilaçlama fiyatlarımız aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)
10-100 m²200-250 TL300-400 m²320-480 TL
100-200 m²250-300 TL400-500 m²480-550
200-300 m²300-320 TL+500 m²İletişime Geçiniz

İzmir Böcek İlaçlama Süreci

Kontrol Haşere ilaçlama dezenfeksiyon firması olarak iş yerinize, evinize geliyor ve detaylı inceleme yapıyoruz. İzmir haşere ilaçlaması asla rastgele yapılan bir uygulama değildir. Haşerelerin geldiği noktalar ve türünün belirlenmesi gerekir. Söz konusu dezenfekte ve ilaçlama işlemi sadece bu işin eğitimini alan sertifikalı uzman kişilerin yapması gerekir. Haşerelerin türünün ve yoğunluğunun belirlenmesi önemlidir. Her haşere türü için farklı bir ilaç ve farklı dozaj kullanılmalıdır. Yanlış ilaç kullanımında yapılan ilaçlama işleminin hiç etkisi olmayacaktır.

Bu aşamadan sonra hangi ilaçlama yönteminin kullanılacağına karar verilir. Kokusuz veya kokulu sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve sisleme ile ilaçlama gibi yöntemler uygulanır. Haşere türüne ve yoğunluğuna göre bu ilaçlama yöntemleri  uygulanır. İlaçlamadan sonra haşerelerin bir hafta içinde yok olduğunu göreceksiniz. Bazen tek ilaçlama yetmez ve ilaçlamanın birkaç defa tekrar edilmesi gerekir. Bunun için haşere gördüğünüz zaman bir ilaçlama firmasıyla erkenden iletişime geçiniz.

İzmir Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Nemli havası ve denize kıyısı olması sebebiyle böceklerin yaşaması için müsait ortama sahip olan İzmir’de haşere ilaçlama hizmetini uygun fiyat ve kesin çözüm anlayışıyla sunuyoruz. Kontrol dezenfeksiyon ve haşere ilaçlama firması olarak İzmir’de verdiğimiz başlıca ilaçlama hizmetlerimiz.

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?