İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

İzmir Dezenfeksiyon Firması

dezenfeksiyon firması izmir

İzmir dezenfeksiyon Firması Kontrol ilaçlama İzmir’de Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile en iyi dezenfekte uygulamalarını sunmaktadır. Tarihte defalarca karşılaştığımız salgın hastalıklardan biriyle yine karşı karşıyayız. Koronavirüs (Covid-19) hastalığından korunmanın en etkili yolu sosyal hayattan kendimizi izole etmektir. Ancak ne yaparsak yapalım çalışmak ve temel gıda, temizlik alışverişi için dışarı yani toplum içine çıkmak zorunda kalıyoruz. Böylece yüksek bulaşma riski olan korona virüs tehdidi ile istemeden hem kendimizi hemde diğer insanların sağlığını riske atıyoruz. Kişisel korunma ve hijyenin yanında bu coronavirüs ile mücadelenin en önemli yolu dezenfeksiyon/dezenfekte uygulamasıdır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanlar ve ortak yaşam alanlarını dezenfekte etmek için İzmir dezenfeksiyon şirketi Kontrol ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Dezenfeksiyon Firması

Koronavirüs salgını ülkemizde görüldüğü günden beri İzmir dezenfeksiyon firmalarına talepte yoğun biçimde  arttı. Bu talep neticesinde Kontrol dezenfeksiyon ve ilaçlama şirketi olarak bizde virüsle mücadelede yoğun olarak çalışıyoruz. İzmir’de yaptığımız bütün dezenfekte, ilaçlama uygulamalarını en iyi sonucu almak için yürütüyoruz. Firma olarak bilgi, eğitim ve sertifikalı ilaçlama personelimizle ev, daire, bina, apartman, mağaza, ofis ve fabrika başta olmak üzere dezenfekte uygulamalarını etkin olarak yapıyoruz. Bu ilaçlama, dezenfekte uygulamalarımız müşteri memnuniyetinden çok yaptığımız işin sorumluluğunun bilincindeyiz.

Dezenfeksiyon uygulaması için arayan insanların bizlere gerekli ruhsat, sertifika sormalarının yanında artık kullandığımız dezenfektan hatta karışım oranını sormaları bile bizleri mutlu etmektedir. Koronavirüs (Covid-19) salgını için yapılacak dezenfeksiyon uygulaması çok ciddi bir uygulamadır. Üzülerek görüyor ve duyuyoruz ki eğitimsiz ve yetkin olmayan kişilerin dezenfeksiyon, ilaçlama uygulaması yapıyorlar. Hatta bu işi bazı site, apartman, işletme ve fabrikalar kendi personeline yaptırmaya çalışıyor. İzmir’de dezenfeksiyon, ilaçlama hizmeti için mutlaka İzmir dezenfeksiyon şirketleri ile iletişime geçiniz.

 

dezenfeksiyon firması izmir

Ev Dezenfekte Şirketi İzmir

Virüs dezenfeksiyonu yaşam alanlarımızda alacağımız en önemli önlemlerden biridir. Kişisel hijyen ve eldiven maske gibi koruyucular kullansak da dışarıdan getirdiğimiz her şey bu virüsü taşımamız riskini taşımaktadır. Özellikle temas yoluyla bulaşan coronavirüs (Covid-19) ortak yaşam alanlarımız bina, apartman ve sitelerde bulaşma riskini dahada arttırıyor. Kontrol dezenfeksiyon ve ilaçlama ev, apartman, site gibi ortak yaşam alanlarının dezenfekte ve ilaçlama hizmetiyle virüslere etkin çözümler sunuyor. İzmir’de ev dezenfekte şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda şüpheleri gidermek ve virüse karşı güvenli hissetmeniz için danışmak, bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Ofis Dezenfeksiyon Firması

Bu olağanüstü süreçte mecburen çalışmalarımıza devam etmek zorundayız. İş yerlerimiz maalesef bizim için risk oluşturan alanların başında geliyor. Mağaza, büro ve ofislerimiz insan sirkülasyonu ile hastalığın bulaşma riskini arttırıyor. Aldığımız kişisel önlemler yüksek bulaşıcılık oranı olan korona virüsün yayılmasını engellemeye yetmiyor. Ofis dezenfeksiyonu yapan firmalar sizlere çalışma alanlarınızda kendinizi güvende hissettirecek, dezenfekte ilaçlama hizmetini profesyonel olarak verecektir.

Kontrol ofis dezenfeksiyon İzmir firmaları içinde sizlere en iyi dezenfekte ilaçlama vermeye hazır. Dünya sağlık örgütü onaylı ithal dezenfektanlar ve yetkin personeliyle her zaman hizmetinizdedir. İzmir dezenfeksiyon firması olarak insan trafiğinin yoğun olduğu, işletme ve ofis dezenfekte işlemini periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

izmir dezenfeksiyon firması

İzmir Fabrika Dezenfeksiyon Firması

Ülke olarak coronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele ettiğimiz bu süreçte çalışmaya ve üretmeye mecbur kalıyoruz. Onlarca hatta yüzlerce insanın bir arada olması virüsün yayılması için en büyük risklerin başında geliyor. Hastalığı taşıyan bir kişi çalışma arkadaşlarını ve ailelerini koronavirüs hastalığıyla tehlikeye atmış olur. En çok temas yoluyla bulaşan bu virüse karşı fabrikalarda periyodik olarak dezenfeksiyon yapılmasını şiddetle öneriyoruz. Kalabalık olarak çalıştığımız fabrikalarda kullandığımız ofis, araç, makine, yemekhane, lavabolar, soyunma odaları, araç ve ekipmanlar mutlaka periyodik olarak dezenfekte edilmeli.

İzmir dezenfeksiyon firması Kontrol şehrimizde bir çok sanayi işletmesine fabrika dezenfeksiyonu hizmetini periyodik olarak vermektedir. Kendinizin, çalışanlarınızın ve ailelerinizin sağlığı için işletmeleriniz de profesyonel dezenfekte ilaçlaması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çalışma alanlarınız da en kaliteli ve dünya sağlık örgütü onaylı ithal dezenfektanlar ile yüzey dezenfektesi için her konuda detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?