İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

İzmir Ev ilaçlama Fiyatları

ev ilaçlama izmir

İzmir Ev ilaçlama şirketi Kontrol dezenfeksiyon, haşere ilaçlama, Buca, Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Alsancak ev dezenfeksiyon, böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama sektöründe 20 yıla yakın hizmet veren İzmir böcek ilaçlama firması, ekonomik fiyatlar ile etkin haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. kontrol İzmir dezenfeksiyon, böcek ilaçlama firması sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar, sertifikalı yetkin personeli ile profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İzmir”de ev, daire, apartman, bina, site ilaçlaması için Kontrol dezenfeksiyon, haşere ilaçlama firması sizlerin hizmetindedir.

Bizimle 0507 883 60 96 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Ev İlaçlama Yöntemleri

Yaşam alanlarımızın davetsiz misafirleri böcek türleri ve fare ilaçlama işi ciddi ve yetkinlik gerektiren bir iştir. İzmir ev ilaçlama için kullanılan ilaçlar sürekli geliştirilmektedir. Bunun başlıca sebebi haşere ve böcekler geçirdikleri mutasyonları ile ilaçlara karşı bağışıklık kazanırlar. İlaçlama işini ruhsatsız ve eğitimsiz tabiri caiz ise merdiven altı firma ve kişilere yaptırmanız yarardan çok zararı olacaktır. Yanlış yapılan böcek ilaçlama yöntemi ve kullanılan ilaç haşerelere değil size zarar verecektir. Kontrol dezenfeksiyon, İzmir böcek ilaçlama şirketi  haşere ve kemirgen türlerine göre farklı ilaç ve farklı yöntemler ile ilaçlama yöntemi uygulamaktadır. Uygulamasını yaptığımız başlıca ilaçlama yöntemlerimiz.

izmir ev ilaçlama firması

Kokusuz Ev İlaçlama

Bu ilaçlama yöntemi genel olarak ilaçlama firmalarının en sık kullandığı yöntemdir. Kokusuz ilaçlama yapılan ev, ofis, iş yerinde mekanı terk etmenize gerek yoktur. İlaçlamanın maksimum etki göstermesi için ilaçlanan yerlerde en az üç gün boyunca paspas veya ıslak silme işlemi yapılmaması gerekir.

Kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama yöntemi çok yoğun böcek istilası diyeceğimiz zamanlarda özellikle pire, toz böceği gibi haşereler için kullanılır. Kokulu ilaçlama yapılan mekan en az 7-8 saat boşaltılmalı, tekrar mekana girildiğinde en az 2 saat havalandırılmalıdır. Mutfakta özellikle kalacak ilaç kalıntıları için titiz bir şekilde temizlik yapılmalıdır.

Jel ilaçlama

Jel ilaçlama özellikle hamam böceği türleri kalorifer böceği, alman hamam böceği üzerinde çok etkilidir. Hamam böcekleri için çekici etkisi olan bu jel tipi yemler domino etkisi ile ölen böceği yiyen böcekleri de yok edecektir. Özellikle mutfak ve gıdaların olduğu yerleri böceklerin istila ettiği zaman uygulanır. Bu ilaçlama yöntemi ile ulaşılması güç kuytu köşelerdeki böcek yuvalarına bile etki edilir.

İzmir Ev, Apartman İlaçlama Hizmetlerimiz

izmir ev ilaçlama firmasıİzmir belediyesine bağlı merkez ilçelerimizde, havaların ısınmasıyla başlayan ev, bina, daire, site, apartman ilaçlama zamanı boyunca Öz Kontrol ilaçlama hizmetinizdedir. İzmir’de nisan ayından ekim ayına kadar olan ev ilaçlama döneminde, en iyi böcek ilaçlama hizmetini Kontrol ilaçlama firması %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır. Yaşam alanlarınızda ki haşere ve böceklerden kurtulmak için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıda başlıca İzmir içi ev, bina, apartman, site dezenfeksiyon ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtlerimizi alfabetik olarak sıraladık. 

İzmir Ev, Apartman ilaçlama Fiyatları

Müstakil ev, konut, daire ve rezidans ilaçlamaları ve bina, apartman site gibi toplu yaşam alanlarında en uygun ilaçlama fiyatları ve etkin çözüm için İzmir ilaçlama firması Kontrol ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel 2022 tek daire, ev, bina, apartman, site ilaçlama fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Daire SayısıDaire Başı İlaçlama Ücreti
1 Daire200 TL
1-5 Daire80 TL
6-10 Daire60 TL
11-40 Daire50 TL
41 Daire ve Üstü40 TL

 

İzmir Ev ilaçlama Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?