İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Kalorifer Böceği İlaçlama İzmir

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama hizmeti ile ev, mutfak, iş yerinizi istila eden kalorifer böcekleri için en etkili ilaçlar, uygun fiyatlar ile kesin çözüm sunuyoruz. Kalorifer böcekleri kurtulması en zor böcek türleri arasındadır. Kullanılan birçok ilaçlama yöntemine rağmen çoğu böcek ilacına direnç gösterip inanılmaz şekilde bağışıklık kazanırlar. Bu yüzden bu ev böceği ile mücadele çok zorlaşmaktadır. Yaşam alanlarımızda banyo ve mutfak dolapları, kalorifer petekleri, kapı pencere pervazları, elektrikli beyaz eşyaların iç kısımlarında yuva yaparlar. En zor şartlarda bile yaşama gücüne sahip kalorifer böcekleri için profesyonel böcek ilaçlama yapılmalıdır. İzmir ilaçlama firmaları arasında Kontrol ilaçlama, garanti çözüm ilkesiyle kalorifer böceği ilaçlaması yapmaktadır.

Kalorifer Böceği İlaçlama İzmir Firması

Halk arasında mutfak böceği, apartman böceği, petek böceği, ev böceği, sarı böcek, kakalak olarak anılan kalorifer böcekleri en çok nemli ve gıda atıklarının olduğu ortamları sever. Bu böceklere karşı alacağınız en ilk tedbir bu şartları ortadan kaldırmak olacaktır. Açıkta gıda bırakılmamalı, bulaşıklar hemen yıkanmalıdır. Yağlı, kirli ve nemli yüzeyler temizlenmeli, ortamın kuru ve temiz olması sağlanmalıdır. Özellikle mutfak lavabosu ve banyo, tuvalet pis su giderlerinin kapakları olmalıdır. Balkon giderleri, kapı, pencere havalandırma kısımları tel muhafaza ekipmanları ile yalıtılmalıdır. Tüm bu önlemlere rağmen kalorifer böceği için en iyi ve etkili yöntem İzmir profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yaptırtmaktır.

Kalorifer Böceği İlaçlamasının Önemi

Hamam böceği türlerinden olan kalorifer böcekleri (Alman hamam böceği) genellikle kanalizasyonlarda üreyip çoğalırlar. Buradan yaşam ve çalışma alanlarımız ev, daire, apartman, iş yerlerimize beraberlerinde mikrop ve virüsleri getirirler. Kalorifer böcekleri taşıdıkları bu mikrop ve virüsler salgıladıkları salya ve ayakları ile dolaştıkları yüzeylere ve yiyeceklerimize bulaştırırlar. Yaptığınız alışverişle bile bu böcekleri evinize getirebilirsiniz. Kalorifer böceği yumurta kapsülleri dışarıdan aldığınız başta gıda alışverişiyle evinize, iş yerinize kendiniz getirebilirsiniz. Bu kapsüllerden çıkan yavru kalorifer böcekleri bir anda evinizi sarıp istila ederler.

Kurtulması çok zor olan bu böcekler için mutlaka profesyonel böcek ilaçlama yapılması lazımdır. Kesin çözüm için 2 ay içerisinde 2 defa ilaçlama yapılmalıdır. Kalorifer böcekleri öleceklerini hisseden böceklerdir. İlacın tesir etmesiyle öleceklerini anladıklarında yumurta kapsülünü bırakırlar. Bu kapsülden çıkacak kalorifer böceği yavruları için ilaçlamanın tekrarlanması gereklidir. Yoksa mekanik taşıyıcılığını yaptıkları mikrop ve virüsler sağlığımızı ciddi anlamda riske sokar.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama Hizmetlerimiz

Kontrol ilaçlama en etkili ilaçlar ile yaptığı ilaçlamalar ile kalorifer böceğine kesin çözüm sağlıyor. Bu böceklerle mücadele uzman kişilerin yapacağı ilaçlamalar ile etkin çözüme kavuşur. Kalorifer böceği sorunu için mutlaka profesyonel İzmir ilaçlama firmaları ile iletişime geçip destek almalısınız. Merdiven altı diye tabir edilen ruhsatsız eğitimsiz kişilerin ilaçlama firmasıyız diye yaptıkları uygulamalar sonuç vermeyecektir. Bunun için hizmet alacağınız ilaçlama firmasının gerekli ruhsat ve belgelere sahip olduğundan emin olunuz. Aynı zamanda uygulamayı yapacak personelin biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası olmalıdır. 

Kontrol ilaçlama kalorifer böceği ilaçlama için en etkili, en güncel jel ilaçları kullanmaktadır. Bu sayede yaptığımız uygulamalarda kalorifer böceklerine, kesin ve garanti sonuç alıyoruz. İzmir’de kalorifer böceği sorunuyla sıkça karşılaştığımız ve ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtleri aşağıda sıraladık.

Mücadelesi amansız kalorifer böceği sorununuzdan kurtulmak için bizimle 0507 883 60 96 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları

İlaçlama yapılacak alan, kullanılacak ilaca ve miktarına en önemlisi böceğin yoğunluğuna göre değişim gösterir. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları için en uygun fiyat verilmesi, ilaçlama yapılacak alanın incelenmesinden sonra daha sağlıklı olacaktır. Tüm haşereler için taban ilaçlama fiyatımız 250 TL dir. Kontrol ilaçlama keşif ücreti talep etmemektedir. Garanti böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Hizmet Alanlarımız

İzmir”de kalorifer böceği ile sıklıkla mücadele yaptığımız yaşam ve çalışma alanlarımız.

Kalorifer Böceği İlaçlama ile ilgili sık sorulanlar

Burada kalorifer böceği ile ilgili sıkça aldığımız sorulara cevap vermeye çalışacağız. Umarız faydalı olur.

  • Kalorifer böceği evde neden olur? Yukarıda bahsettiğimiz üzere kalorifer böcekleri nemli, sıcak, yağlı yüzeyler, açık gıda ve atıklarının olduğu alanlarda sıkça görülmektedir. Buralarda hızla üreyi çoğalarak koloni oluştururlar.
  • Kalorifer böceğine kesin çözüm var mı? Uygun ilaçlama yöntemi ve kaliteli böcek ilacı kullanıldığında kesin çözümü var.
  • Kalorifer böceği nereden ve nasıl gelir? Genel olarak kalorifer böcekleri kanalizasyondan gelirler. Mutfak lavabosu, banyo ve tuvalet giderleri, balkon giderleri, havalandır boşluğu ve açık kapı pencerelerden gelirler.
  • Kalorifer böceğine karşı doğal ilaç var mı? Kalorifer böceğine karşı sizin yapabileceğiniz en doğal mücadele yaşam alanınızın temizliği, pis su giderleri, havalandırma, kapı, pencere girişlerinin yalıtımı olacaktır. Sağdan soldan duyduğunuz bitkisel karışımlarla kurtulmak bir yana bu böceklerin bağışıklığını dahada güçlendirecektir. Kalorifer böceği ilaçlaması için kesin çözüm almak istiyorsanız profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile iletişime geçiniz.
Kalorifer Böceği İlaçlama İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?