İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Karşıyaka Böcek İlaçlama

karşıyaka böcek ilaçlama firması

Karşıyaka böcek ilaçlama firması Kontrol ilaçlama sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile uygun fiyat ve etkin çözüm odaklı vermektedir. Yıllardan beri haşere ilaçlama hizmetini sunan, Kontrol Haşere İlaçlama firması 7 gün 24 saat boyunca sizlerden gelen tüm çağrılara yanıt vermektedir. Böcek ilaçlama firmamız kesinlikle Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama ürünleri kullanmaktayız.

Karşıyaka Böcek İlaçlama

Konumu itibari ile Karşıyaka sahil ilçesi olması ve akdeniz iklim şartlarının getirdiği sıcak ve nemli hava böcek ve kemirgen problemlerini de yaşam alanlarımıza taşıyor. Böcek ilaçlama Karşıyaka”da hem evlerimiz hem iş yerlerimiz için mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Aksi takdirde hastalık taşıyıcı (vektörler) haşereler diğer canlılardan, kanalizasyon vb yerlerden aldıkları bu mikropları yaşam alanlarımıza taşıyarak biz insanlar ve evcil hayvanlar için büyük risk oluşturur. Bunun için tüm yaşam alanlarımızı periyodik olarak Karşıyaka ilaçlama firmaları ile iletişime geçmek ve ilaçlatmak en doğru karar olacaktır.

Karşıyaka Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

  • Ev, daire, villa ilaçlama.
  • Site, apartman, bina ilaçlama.
  • Restoran, lokanta, cafe, bar, ilaçlama.
  • Fırın, pastane, pide salonu ilaçlama.
  • Okul, anaokulu, kreş, Öğrenci yurdu ilaçlama.
  • Hastane, sağlık merkezi ilaçlama.
  • Otel, pansiyon ilaçlama.
  • Fabrika, avm, mağaza, ofis vb işletme ilaçlama.

Kokulu Sıvı ilaçlama

İlaçlama yapılacak alana ve tespit edilen böceğe uygun ilaç su ile karıştırılarak pülverizatör veya ilaç pompası ile uygulama yapılır. Kokulu sıvı ilaçlama yapılan mekan belirli bir süre kapalı kalması gerekir. Çünkü ilacın tesirli olması buna bağlıdır.

Kokusuz Sıvı İlaçlama

Bu ilaçlama türü de aynı yukarıda belirtilen kokulu sıvı ilaçlama türüne benzemekte olup ayrıntısı mekanı terk etmeye gerek kalmadan yapılmasıdır.Orada bulunan böcek türleri neyse ona göre etkili bir karışım yapılarak uygulaması yapılır. Bu yöntem en çok Karşıyaka ev ilaçlama ve Karşıyaka apartman ilaçlama uygulamasında kullanılır.

Jel İlaçlama

Jel böcek ilaçlama hamam böcekleri ve benzeri türler için uygulanır. Böceklerin türüne ve yoğunluğuna göre ilaçlama  farklılık gösterir. O yüzden yetkin kişiler tarafından teşhis edildikten sonra karar verilip ilaçlama yapılması gerekir.

Karşıyaka Böcek ilaçlama Fiyatları

İzmir Karşıyaka”da böcek ilaçlama hizmetini açık kapalı tüm alanlarda etkin çözüm uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Karşıyaka böcek ilaçlama fiyatları ilaçlanacak alanın büyüklüğüne, böcek türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Karşıyaka apartman ilaçlama fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)İlaçlanacak Alan (m²)Fiyat aralığı (TL)
10-100 m²200-250 TL300-400 m²320-480 TL
100-200 m²250-280 TL400-500 m²480-550
200-300 m²280-320 TL+500 m²İletişime Geçiniz

Sık Görülen Böcek Türleri

Alman Hamam Böceği

Alman hamam böcekleri (kalorifer böceği) genellikle iç mekanlarda ve çoğunlukla da mekanın daha sıcak ve nemli yerlerinde görülürler. Evlerde mutfaklarda ve banyolarda görülürler, yiyecek ve nemin bulunduğu yerleri çok severler. Yapılan araştırma sonuçlarına göre  büyük şehirlerde çocuklarda görülen astım hastalığıyla Alman hamam böceği arasında doğrudan bir ilişki vardır.

Amerikan Hamam Böceği

Amerikan Hamam böcekleri en pis böceklerden biridir, gıdaları kirletir ve bir çok hastalığı bulaştırırlar. Dünya Sağlık Örgütünün (who) incelemelerine göre ishal, dizanteri, kolera, cüzzam, veba, karahumma gibi hastalıklara yol açan mikro organizmaları taşırlar.

Karafatmalar

Karafatma böcekleri (oryantal hamam böceği) nemli, kirli ve karanlık yerlerde yaşarlar. Evlere genelde lağım borusu, su gideri,  kapı ve pencerelerden girerler. Çoğunlukla çatılarda, kiler, karyola altları, ahır, ambar, hangar, apartman depolarında görünürler. Çok pis yerlerde yaşadıkları için bulaşıcı hastalıkları taşırlar, doğal olarak insan sağlığı için tehlike içerirler.

Bunların yanı sıra kemirgenler, ev faresi (fındık faresi), çatı faresi, lağım faresi (sıçan), karınca, pire vb haşere ilaçlamalarını yapıyoruz.

Karşıyaka Böcek İlaçlama Hizmet Alanları

Karşıyaka belediyesi sınırları içindeki tüm semtlere böcek ilaçlama hizmetini, Kontrol haşere ilaçlama firması olarak garanti çözüm ve ekonomik fiyat ile sizlere sunuyoruz.

Aksoy Mahallesi
Alaybey Mahallesi
Atakent Mahallesi
Bahariye Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Bahriye Üçok Mahallesi
Bostanlı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dedebaşı Mahallesi
Demirköprü Mahallesi
Donanmacı Mahallesi
Fikri Altay Mahallesi
Goncalar Mahallesi
İmbatlı Mahallesi
İnönü Mahallesi
Latife Hanım Mahallesi
Mavişehir Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Nergiz Mahallesi
Örnekköy Mahallesi
Sancaklı Mahallesi
Şemikler Mahallesi
Tersane Mahallesi
Tuna Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yamanlar Mahallesi
Zübeyde Hanım Mahallesi
Karşıyaka Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?