İletişim: 0507 883 60 96

İzmir İlaçlama Firması

İzmir'de en iyi böcek ilaçlama firması.

Pire İlaçlama

izmir pire ilaclama

Pire İlaçlama hizmetini, kesin çözüm ve uygun fiyata almak istiyorsanız, Kontrol haşere ilaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanlarımıza genellikle evcil hayvanlar ile giren pireler mutlaka profesyonel ilaçlama şirketi tarafından ilaçlanmalıdır. Bu küçük kan emici böcek konak olarak kullandığı canlıları değiştirerek birçok hastalığı insanlara da bulaştırır. Bunlardan en bilineni orta çağda Avrupa nüfusunun dörtte birini yok eden veba virüsüdür. Kümes hayvanları, kedi, köpek ve kuşlar başlıca konak noktalarıdır.

Pire İlaçlama İzmir

Pire ile mücadele diğer haşerelere göre oldukça farklıdır. Eklem bacaklılar üyesi bu böcekler güçlü bacakları ve pençeleri ile kedi, köpek gibi konakları üzerinde rahat hareket ederler. Gelişi güzel bıraktıkları yumurtaları çok kısa sürede binlerce pirenin evinizi istila etmesine neden olacaktır. Evlerinizde, iş yerlerinizde pirelerden kurtulmak gerçekten zordur. Çünkü çabuk üreyen bu böcekler her yere yayılır yuva yapma veya yumurtalarını belli bir yere bırakma alışkanlığı yoktur. Bunun için evinizde pire gördüğünüz anda profesyonel bir ilaçlama firmasından destek alınız.

Pire İlaçlama Yöntemleri

Açık ve kapalı alanlara göre farklı ilaçlama yöntemleri uygulanır. Ulv ilaçlama yöntemi ve sırt pompası ile püskürtme yöntemi tercih edilir. İlaçlama yapılacak alanı inceleyen personel ilaçlama yöntemini ve kullanacağı ilacı ve dozajı belirleyecektir. Kontrol firması sizlere bu hizmeti profesyonel olarak sunuyor. Pire sorunu ve diğer haşere, fare ilaçlamaları için bizimle irtibata geçiniz.

Pire Hastalıkları

Kan emmek için ısıran pire bu esnada taşıdığı parazitleri insanlara ve hayvanlara bulaştırır. Pire ısırması durumunda doktora başvurmalısınız. Aynı şekilde kedi köpek gibi evcil hayvanlarınız içinde veterinere gitmenizde fayda var. Pirelerin başlıca bulaştırdığı bazı hastalıklar şunlardır.

  • Veba
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Cilt hastalıkları
  • Humma
  • Alerjik hastalıklar

Pirelerin Yaşam Ortamı

Sıcak ve ılıman iklim bölgelerinde ilkbahar, yaz aylarında daha çok görünürler. Isı ortamı uygun olduğu zaman yılın her döneminde üremeye devam ederler. Pireler evlerde halı, çarşaf, kıyafetlerimiz için kullandığımız dolaplarda kolayca üreyip yaşarlar. Kedi, köpek, kuş ve biz insanların vücutlarında kolayca yaşamlarını sürdürürler. Pireler karanlık ortamlarda ve geceleri daha aktif hareket ederler.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlaması yapılacak alan ve pire yoğunluğuna göre ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterir. İlaçlanacak mekanın incelemesini yapan personel kullanacağı ilaç ve ilaçlama yöntemine göre fiyatı belirleyecektir. Kontrol ilaçlama firması en etkin ilaçlar ile ekonomik ilaçlama hizmetini İzmir’de vermektedir.

Pire İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?